Ibanez IBZ10GV2
Ibanez IBZ10GV2
További információk
Kategória: Brand: Ibanez Brand:
Leírás
Gitárkombó: tranzisztoros gitárkombó, kompakt méretek, szolid hangzás, ideális otthoni használatra, 6,5" hangszóró, 10W teljesítmény, 4Ohm impedancia, 2 sávos EQ, Gain, Volume potméterek, 2 csatorna, fejhallgató kimenet, CD / mp3 lejátszó csatlakozó, zárt konstrukció, méretek: 255 x 275 x 174 mm, súly: 3,6kg